SKLEP
Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 20.02.2019 14:15
Nowy zwiastun One Piece: World Seeker prezentuje system karmy
323V

Nowy zwiastun One Piece: World Seeker prezentuje system karmy

Bandai Namco podzieliło się kolejnym zwiastunem z nadchodzącego One Piece: World Seeker, nowej gry z otwartym światem na podstawie popularnej mangi/anime. Tym razem skupia się on na systemie karmy.

One Piece: World Seeker to gra action-adventure, której akcja rozgrywa się w otwartym świecie, konkretnie na Jail Island, wyspie z Nowego Świata (w uniwersum serii oceanu, który wciąż pozostaje stosunkowo słabo zbadany). Lokacja ta nie pojawiła się ani w mandze, ani w anime.

Jak wspomniano, zwiastun przedstawia system karmy. Rzecz polega na wykonywaniu rozmaitych zadań pobocznych, za co otrzymujemy nie tylko nagrody, ale też rozwijamy relacje z postaciami, które przebywają na Jail Island. W World Seeker pojawia się sporo znanych twarzy znanych z kart anime, np. członkowie Germa 66 czy admirałowie. A oprócz wykonywania zadań zwiastun wspomina również o podejmowaniu decyzji.

One Piece: World Seeker ukaże się w Europie 15 marca. Za produkcję odpowiada studio Ganbarion, które na koncie ma m.in. Pandora's Tower, Dragon Ball Fusions oraz liczne inne tytuły na podstawie znanych anime. W tworzenie gry zaangażowany był też do pewnego stopnia Eiichiro Oda, czyli sam twórca One Piece.

Tagi: Bandai Namco Ganbarion One Piece: World Seeker