Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2019 20:22
Demo Tetris Effect
691V

Demo Tetris Effect powraca. Tylko na weekend

Tetris Effect to jeden z ubiegłorocznych hitów. Deweloperzy wyciągnęli całą esencję z tej kultowej produkcji i zapewnili świetną zabawę. Jeśli wciąż nie mieliście okazji wypróbować tego tytułu, to studio odpowiedzialne za grę zaprasza na kolejne, limitowane demo.

Tetris Effect zadebiutował w pierwszych dniach listopada. Gra jest aktualnie dostępna wyłącznie na PlayStation 4 i tytuł został bardzo ciepło przyjęty przez dziennikarzy z całego świata (średnia ocen na poziomie 89%). Jedną z ciekawostek jest na pewno możliwość wykorzystania podczas rozgrywki gogli PlayStation VR.

Tetris Effect - recenzja gry. Tetris prawie idealny

Twórcy Tetris Effect zapowiedzieli właśnie kolejne, limitowane demo. Zainteresowani mogą przez cały weekend (od jutra do porannych godzin w poniedziałek) sprawdzać wybraną zawartość – studio udostępni trzy misje z kampanii (Journey Mode) oraz Marathon i Mystery Mode (efekty). Pełna wersja zawiera 27 poziomów z 10 Effect Modes.

Zainteresowani otrzymają również możliwość kupienia Tetris Effect z 25% zniżką – w tym wypadku zapłacimy około 115 zł, ale na ostateczną cenę musimy zaczekać do momentu aktualizacji PlayStation Store.

Jeśli nie sprawdziliście Tetris Effect podczas pierwszej demonstracji, która trafiła na PSN przed premierą, to na pewno warto poświęcić dwie godziny na ten tytuł. Resonair zadbało o naprawdę dopracowany gameplay.

Źródło: Twitter

Tagi: Enhance Games Resonair Tetris Effect

Nie przegap