Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2018 11:31
Tetris Effect na zdumiewająco dobrym zwiastunie premierowym
531V

Tetris Effect na zdumiewająco dobrym zwiastunie premierowym

Stworzyć dobry i zarazem interesujący zwiastun gry polegającej na układaniu klocków jeden na drugim jest wyzwaniem, przy którym poległoby pewnie wielu twórców. Ekipa od Tetris Effect nie zawiodła, bo właśnie opublikowaną premierówkę ogląda się naprawdę dobrze.

Od dzisiaj posiadacze PlayStation 4 mogą sprawdzić najnowszą propozycję Enhance Games. Twórcy postanowili odświeżyć formułę popularnego na całym świecie Tetrisa i gra z dopiskiem „Effect” może zainteresować wielu graczy.

Sony przypomina o najważniejszych premierach z tego tygodnia

Tetris Effect nie rewolucjonizuje legendy. Naszym zadaniem jest układanie klocków, a podczas rozgrywki zbieramy punkty za niszczenie kolejnych rzędów ułożonych bloków. Twórcy zajęli się przygotowaniem najróżniejszych trybów oraz dorzucają do całości przyjemne efekty, które mają zapewnić satysfakcjonującą rozgrywkę.

Mimo to deweloperom udało się ułożyć ciekawy materiał promujący – koncepcja opiera się oczywiście na dobrym podłożeniu muzyki pod sceny i ubranie wszystkiego w odpowiednie efekty, ale trudno nie odmówić tej premierówce pewnego uroku. Zachęcam do oglądania materiału ze słuchawkami na głowie.

Tetris Effect jest dostępny na PlayStation Store za 169 zł.

Tagi: Enhance Games Tetris Effect trailer zwiastun

Nie przegap