SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2019 18:37
Battlefield 5 teaser coop
1517V

Battlefield 5 otrzyma w przyszłym tygodniu kooperację. Dziś oglądamy zajawkę

DICE potwierdziło szczegóły dotyczące trybu kooperacji do Battlefield 5. Pierwsi zainteresowani sprawdzą nową zawartość już w przyszłym tygodniu i z tej okazji możemy spojrzeć na mały teaser.

Battlefield 5 rośnie z każdym kolejnym miesiącem. DICE pracuje nad nową zawartością, która trafia do gry za darmo – autorzy jeszcze przed premierą zapowiedzieli ogromne wsparcie i tym razem wszyscy zainteresowani pobierają nowe mapy, tryby, czy też bronie.

Apex Legends – graliśmy w Battle Royale od twórców Titanfall. To może się udać

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą prezentację kooperacji. W Battlefield 5 otrzymamy dostęp do czterech misji, które rozegramy na czterech mapach – w każdym wydarzeniu może uczestniczyć jednocześnie czwórka zawodników.

W tym wypadku pewnie możemy liczyć na lekko fabularyzowane wydarzenia, podczas których zajmiemy się wykonaniem szeregu zadań. Będzie to pewnie przyjemny dodatek dla graczy, którzy spędzają dziesiątki godzin na serwerach strzelanki.

Combined Arms – taką nazwę nosi wariant zabawy – wyląduje na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych już w przyszłym tygodniu. Będzie to w zasadzie rozgrzewka przed oczekiwanym przez wielu Battle Royale – w tym wypadku tryb zadebiutuje już w marcu.

Warto przypomnieć, że DICE nie zgadza się na maksymalne obniżenie grafiki w Battlefield 5. Studio rozdaje bany.

Źródło: Twitter

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts kooperacja teaser