SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2019 08:57
Underdog 2 oficjalnie
421V

Underdog 2 powstanie. Poznamy dalsze losy Borysa

Producenci „Underdog” potwierdzili prace nad kontynuacją. Widzowie zobaczą kolejny film skupiony na życiu zawodowych zawodników MMA.

„Underdog” trafił do polskich kin 11 stycznia i najwidoczniej film cieszy się odpowiednim zainteresowaniem, ponieważ otrzymaliśmy oficjalną wiadomość dotyczącą przygotowania kontynuacji. Producenci postanowili zamknąć wszystkie spekulacje.

Underdog – recenzja filmu. Polski (powiedzmy) Wojownik

Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes, producenci „Underdog”, potwierdzili przygotowanie dalszych losów Borysa. Aktualnie nie wiemy, kiedy film trafi do kin, jednak sympatycy mieszanych sztuk walki mogą szykować się na nową produkcję:

"W związku z pojawiającymi się spekulacjami prasowymi, a także domysłami widzów dotyczącymi drugiej części filmu UNDERDOG, z dużą satysfakcją informujemy, że podjęliśmy decyzję o przystąpieniu do prac przy kontynuacji tak dobrze przyjętej pierwszej części opowieści o losach Borysa Kosy Kosińskiego."

Możemy mieć w tej sytuacji pewność, że ponownie na wielkim ekranie zobaczymy Eryka Lubosa – to właśnie ten aktor wcielił się w Borysa „Kosę” Kosińskiego. Mężczyzna wystąpił również w między innymi „Drogówka”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Gwiazdy”, „Janosik. Prawdziwa historia”, czy też „Ryś”.

Jeśli wciąż nie zdecydowaliście się, czy warto wybrać się do kin na „Underdog”, to w swoim czasie otrzymaliśmy możliwość spojrzenia na sam początek historii – to bez wątpienia ciekawa forma promocji.

Źródło: Next Film

Tagi: film underdog Underdog 2 zapowiedź