Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2019 11:07
Underdog. Zobaczcie początek polskiego filmu o MMA
2108V

Underdog. Zobaczcie początek polskiego filmu o MMA

Underdog” trafi do rodzimych kin w przyszłym tygodniu, więc z tej okazji możemy spojrzeć na sam początek filmu. Jest to kawał dobrej promocji, ponieważ produkcja rozpoczyna się ciekawą sceną.

Mieszane sztuki walki cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem, więc nie powinno nikogo dziwić, że w pewnym momencie ktoś postanowił przenieść tę dyscyplinę sportu na duży ekran. „Underdog” wskoczy do kin już 11 stycznia, a dzisiaj ruszyła przedsprzedaż biletów.

Punisher 2. Zwiastun potwierdza datę premiery

To właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na sam początek filmu – nie jest to standardowa zagrywka wytwórni, ale akurat w tym wypadku trudno się dziwić, ponieważ „Underdog” rozpoczyna się sceną, która może zachęcić do zainteresowania się opowieścią.

Na materiale zobaczycie „świat walk MMA widziany oczami zawodnika” – już wcześniej wydawca informował, że pozwoli widzom zapoznać się z kulisami ekscytującego świata tego sportu, a cała opowieść jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

W rolach głównych wystąpią Eryk Lubos i Mamed Khalidov – jak wiadomo tylko ten pierwszy ma bogatą, aktorską historię, ponieważ Lubos wystąpił w między innymi „Drogówka”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Gwiazdy”, „Janosik. Prawdziwa historia”, czy też „Ryś”. Khalidov to międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015 roku, który teraz pierwszy raz otrzyma możliwość sprawdzenia swoich sił jako aktor.

W obsadzie zobaczymy także: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Emma Giegżno, Zbigniew Paterak, Jarosław Boberek, Mariusz Drężek, Krzysztof Kiersznowski, Michał Mikołajczak, Bartosz Obuchowicz. Reżyserem obrazu został Maciej Kawulski – założyciel i właściciel organizacji MMA.

Tagi: