Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2019 15:40
Darksiders Warmastered Edition w kwietniu na Nintendo Switch. Znamy cenę
849V

Darksiders Warmastered Edition w kwietniu na Nintendo Switch. Znamy cenę

THQ Nordic potwierdziło ostatnie plotki dotyczące przeniesienia Darksiders Warmastered Edition na Nintendo Switcha. Niestety, wydawca nie zdecydował się na wrzucenie do jednego pudełka całej trylogii, więc na dobry początek otrzymamy dostęp do przygody Wojny.

Darksiders Warmastered Edition to poprawiona wersja produkcji z 2010 roku. Gra pierwotnie wskoczyła wyłącznie na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste, ale deweloperzy przygotowali nowe wydanie, które trafiło na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Wii U oraz ponownie na PC.

Nintendo Switch ze świetnymi wynikami. Obłędny rezultat Super Smash Bros. Ultimate

THQ Nordic potwierdziło ostatnie plotki. Darksiders Warmastered Edition trafi na Nintendo Switcha i produkcja będzie dostępna na nowej platformie od 2 kwietnia. Wydawca wrzuci produkcję do pudełek i zainteresowani w tym wypadku zapłacą 128 zł.

Aktualnie firma nie komentuje doniesień dotyczących przeniesienia kolejnych tytułów na Nintendo Switcha, ale możemy sądzić, że jest to wyłącznie kwestia czasu – w końcu deweloperzy z całego świata nie mogą się oprzeć i bardzo chętnie wrzucają najróżniejsze tytuły na hybrydową konsolę.

W swoim czasie Darksiders Warmastered Edition zaoferowało rozgrywkę w 1080p, poprawioną płynność animacji, czy też lepszą rozdzielczość tekstur oraz kilka efektów graficznych. Prezentację tytułu zobaczycie poniżej.

Warto przypomnieć, że pod koniec ubiegłego roku na rynku zadebiutował Darksiders 3 – naszą recenzję gry znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Darksiders: Warmastered Edition THQ Nordic