Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2019 12:49
Zakończenie Sekiro Shadows Die Twice i poziom trudności
1077V

Sekiro Shadows Die Twice zaoferuje różne zakończenia

Sekiro Shadows Die Twice nie będzie produkcją na jeden raz. From Software przygotowało wiele zakończeń, które mają zaoferować inne spojrzenie na historię. Gracze mogą liczyć na trudniejsze wyzwania.

From Software już w swoich poprzednich produkcjach zaoferowało graczom różne zakończenia, jednak w przypadku Sekiro Shadows Die Twice deweloperzy skupili się bardziej na historii. Będzie to widoczne nawet w przypadku ostatniej sceny.

Sekiro Shadows Die Twice zaoferuje brutalną akcję. Gameplay przepełniony walką

Sekiro Shadows Die Twice w znaczący sposób odświeży założenia znane z serii Dark Souls. Gra nie otrzyma kooperacji oraz trybu sieciowego, studio zmieniło system progresji, zaoferuje nam kilka zróżnicowanych stylów walki, a fabuła zostanie podana w bardziej bezpośredni sposób.

To właśnie z tego powodu różnicę odczujemy również w zakończeniu. Hidetaka Miyazaki zaznaczył, że całość jest bardziej spójna:

„Sekiro ma wiele zakończeń. Tak jak w poprzednich grach, ale tym razem ten element został bardziej zakorzeniony w historii.”

Oczywiście każde kolejne podejście sprawi, że na naszej drodze staną potężniejsi przeciwnicy, więc sympatycy wyzwań otrzymają szansę poznania nowych wydarzeń oraz sprawdzą swoje umiejętności w dynamicznej walce.

Warto jednocześnie wspomnieć, że From Software wcześniej zapowiedziało przygotowanie sekretnych bossów oraz dodatkowych samouczków, a firma w 2019 roku wrzuci na rynek dwie gry. Niestety, wciąż czekamy na pozytywne informacje o kontynuacji Bloodborne.

Źródło: https://gamingbolt.com/sekiro-shadows-die-twice-will-have-multiple-endings-miyazaki-confirms

Tagi: Activision From Software Sekiro Shadows Die Twice

Nie przegap