Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 13:40
From Software gry 2019
3415V

From Software wyda w 2019 roku 2 gry. Zwiastun pokazuje wszystkie tytuły

From Software ma pracować nad dwoma, wciąż niezapowiedzianymi produkcjami, jednak w 2019 roku nie możemy liczyć na „premierę niespodziankę”. Firma potwierdziła swoje plany na następne 12 miesięcy i na liście widnieją wyłącznie dwie gry.

Japończycy w przeciągu ostatnich lat zaoferowali kilka wymagających produkcji, które zostały docenione przez graczy z całego świata. To właśnie z tego powodu każdy ruch studia jest dokładnie sprawdzany i z niecierpliwością czekamy na kolejne decyzje From Software.

Sekiro Shadows Die Twice bez trybu multiplayer. Szczegóły progresji i nowe urywki rozgrywki

W 2019 roku studio wrzuci na rynek dwa tytuły: 22 marca na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste trafi Sekiro Shadows Die Twice, a w przeciągu następnych miesięcy na tych samych platformach zadebiutuje Metal Wolf Chaos XD.

Ten pierwszy tytuł ponownie wymęczy zainteresowanych i choć autorzy odchodzą od niektórych elementów znanych z między innymi serii Dark Souls (tryb sieciowy, pauza, inny system progresji), to jednak pozycja na każdym materiale wygląda kapitalnie.

Natomiast Metal Wolf Chaos XD jest odświeżoną odsłoną dynamicznej gry akcji z mechami w roli głównej. Pierwowzór trafił wyłącznie na Xboksa w 2004 roku – była to bez wątpienia jedna z perełek, która niestety nigdy nie zawędrowała oficjalnie na Stary Kontynent.

A co jeszcze? Aktualnie bez szczegółów, ale możemy mieć pewność, że autorzy pracują nad dwoma niespodziankami. Trudno powiedzieć, czy możemy liczyć na opublikowanie gry na aktualnej generacji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: