Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2019 08:44
Sekiro Shadows Die Twice dynamiczny  Gameplay z Taipei Game Show
1606V

Sekiro Shadows Die Twice zaoferuje brutalną akcję. Gameplay przepełniony walką

From Software szykuje się do premiery Sekiro Shadows Die Twice. Produkcja była prezentowana na Taipei Game Show i z tej okazji możemy spojrzeć na nowy fragment rozgrywki. To będzie jeden z killerów 2019 roku.

Sekiro Shadows Die Twice wyląduje na półkach sklepowych 22 marca. Za produkcję odpowiada oczywiście From Software, a wydawcą tym razem jest Activision. Gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Sekiro Shadows Die Twice zapewni sekretnych bossów i więcej samouczków

From Software postanowiło znacząco zmienić koncepcję znaną z między innymi Dark Souls. Gracze będą teraz zbierać punkty doświadczenia oraz dodatkową walutę, otrzymają kilka mocno zróżnicowanych stylów rozgrywki, a śmierć nie będzie teraz związana z upuszczeniem wszystkich wcześniej zdobytych dóbr.

Na materiale zobaczycie mnóstwo efektownych pojedynków – gameplay pozwala spojrzeć na otwarte starcia z grupami oponentów, które w zasadzie przypominają poprzednie produkcje Japończyków, ale bohater może również czaić się na wrogów, „przyklejać” się do ścian, czy też wyczekiwać na rywali w krzakach.

Rywalizacja jest na pewno dynamiczniejsza, a pewną ciekawostką jest właśnie zgon. Twórcy pokazują szybki powrót po śmierci – gracz otrzyma możliwość wstania z ziemi, jednak warto podkreślić, że taki manewr wykonamy wyłącznie raz na medytację. Jest to w zasadzie odpowiednik ogniska, ale tym razem nie musimy biec do zwłok.

Tagi: Activision From Software gameplay Sekiro Shadows Die Twice