Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2019 16:06
RAGE 2 Gameplay z otwartego świata
1596V

RAGE 2 na rozgrywce. Efektowny gameplay pokazuje otwarty świat

Bethesda w kolejnych dniach skupi się na promocji kolejnej produkcji. RAGE 2 nadciąga, więc z tej okazji możemy spojrzeć na czystą rozgrywkę. W Sieci wylądowały fragmenty przedstawiające walkę oraz otwarty świat.

RAGE 2 to wspólny projekt id Software oraz Avalanche Studios. Gra ma zapewnić fantastyczne strzelanie znane z serii DOOM oraz ogromny świat dobrze kojarzony z Just Cause. Premiera pozycji na trzech platformach odbędzie się 14 maja.

RAGE 2 otrzyma odpicowane kontrolery. Bethesda rozdaje pady

Dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na dłuższy materiał z RAGE 2. Wybrani dziennikarze otrzymali dostęp do wycinka gry i pozwalają nam spojrzeć na efektowne pojedynki z kolejnymi przeciwnikami. Redakcje podkreślają – propozycja zapewni fantastyczną zabawę, ponieważ autorzy dopracowali mechanikę walki, więc strzelanie jest niezwykle przyjemne.

Gracze podczas rozgrywki mogą wykorzystywać różne moce, czerpać garściami z umiejętności, a to wszystko zostało upiększone postapokaliptycznym światem, który mamy odkrywać ze sporą przyjemnością.

RAGE 2 skupia się wyłącznie na kampanii single-player, więc nie możemy w tym wypadku liczyć na sieciowe starcia. Deweloperzy zaoferują wielogodzinną opowieść, która pozwoli nam zwiedzić wielki świat.

Tagi: Bethesda id Software / Avalanche Studios rage 2