Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2018 10:18
RAGE 2 otrzyma odpicowane kontrolery. Bethesda rozdaje pady
1794V

RAGE 2 otrzyma odpicowane kontrolery. Bethesda rozdaje pady

Do premiery RAGE 2 pozostało jeszcze pięć miesięcy, ale Bethesda małymi krokami skupia się na promocji tej produkcji. Firma przedstawiła dwa kontrolery, które trafią w łapy spragnionych atrakcji graczy.

Bethesda w kolejnych miesiącach będzie skupiać się na przygotowaniu graczy na nadejście RAGE 2. Shooter na każdym materiale wygląda dobrze, więc wydawca może szykować się na oczekiwany i potrzebny sukces.

RAGE 2 pozwoli na efektowne zabijanie przeciwników. Gameplay pokazuje wszystkie specjalne moce

Firma przedstawiła dwa kontrolery przygotowane właśnie z myślą o RAGE 2. Urządzenia otrzymały nie tylko nowe kolory, ale zdecydowano się na konkretne odświeżenie. W obu przypadkach postawiono na żółto-różową barwę z białymi pasami, ale warto zwrócić uwagę, że na całość dorzucono specjalne szare i czerwone wstawki – trudno powiedzieć, czy nie wpłynie to na zabawę, ale na pewno dodaje kontrolerom charakteru. Sympatyczne dodatki pojawiają się również na górze padów – na touchpadzie z PlayStation 4 widnieje napis „RAGE 2”, a logo Xboksa zostało zamienione na grafikę z gry.

Urządzenia można wygrać – Bethesda organizuje akcję „12DaysofBethesda” i zainteresowani muszą udostępnić post prezentujący kontrolery i należy obserwować oficjalny profil gry. Szczegóły konkursu znajdziecie w tym miejscu.

RAGE 2 trafi na rynek 14 maja. Strzelanka przygotowywana przez id Software i Avalanche Studios będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

RAGE 2 kontrolery

Źródło: Twitter

Tagi: Bethesda id Software / Avalanche Studios kontroler kontrolery pad pady rage 2