Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.01.2019 07:56
Days Gone rozgrywka z Taipei Game Show
1457V

Days Gone na przeładowanych akcją materiałach. Starcia z setkami przeciwników

Sony Bend promuje swoją nadchodzącą perełkę. Produkcja zmierzająca wyłącznie na PlayStation 4 była prezentowana podczas Taipei Game Show, gdzie deweloperzy pokazywali nowe fragmenty rozgrywki. Szykuje się prawdziwa jazda bez trzymanki.

Taipei Game Show to specjalne targi dla branży gier, które odbywają się na Tajwanie. Najnowsza impreza miała przyciągnąć nawet 350 000 graczy, 387 wystawców oraz wiele ciekawych tytułów zmierzających na rynek w 2019 roku. Jedną z takich gier jest właśnie Days Gone.

Zwiastun Days Gone skupia się na motocyklu. Maszyna pozwoli nam przetrwać

Sony Bend przyjechało na wydarzenie z dwoma fragmentami rozgrywki. Na pierwszym mamy okazję spojrzeć na początek kampanii, gdzie jeden z twórców zbiera części do swoje maszyny, a na kolejnym widzimy rywalizację z dużą chmarą nieprzewidywalnych przeciwników.

Szczególnie dobrze wygląda ten drugi gameplay, ponieważ autorzy pokazują prawdopodobnie najlepszy element tytułu – rywalizacja z ogromnymi grupami freakersów wygląda naprawdę ciekawie. Oponenci to w głównej mierze mięso armatnie, ale jednoczesna walka z taką hordą może okazać się sporym wyzwaniem.

W świecie Days Gone często będziemy wpadać na takie „obozy” dzikusów i pokonanie ich zawsze zostanie nagrodzone większą nagrodą – znajdziemy przykładowo nową broń, dodatkową amunicję lub bardzo dobre ulepszenia do motocyklu.

Days Gone trafi na rynek 26 kwietnia. Gra będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4.

Tagi: days gone Sony Bend Sony Computer Entertainment