Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2019 15:11
Days Gone Zwiastun skupia się na motocyklu
1329V

Zwiastun Days Gone skupia się na motocyklu. Maszyna pozwoli nam przetrwać

W Days Gone trafimy do ogromnego świata przesiąkniętego dzikimi bestiami. Twórcy pozwolą nam korzystać z maszyny, która uratuje nas z największych opresji, ponieważ to dzięki niej unikniemy przeciwników.

Days Gone zadebiutuje 26 kwietnia. Gra będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 4 i za produkcję odpowiada Sony Bend, które jest znane z między innymi serii Syphon Filter. Twórcy ostatnie lata spędzili na kreowaniu zupełnie nowej marki, a już teraz zespół rozwija kolejny projekt – nowe IP ma trafić na PlayStation 5.

Days Gone. Wybuchowe pułapki kluczem do zwycięstwa. Gameplay z PAX South

Sony właśnie opublikowało najnowszy materiał z Days Gone – wydawca podkreśla, że gracze muszą dbać o swoją dwukołową bestię, ponieważ to właśnie motocykl pozwoli uniknąć największych problemów. W produkcji Sony Bend często natrafimy na ogromne hordy oponentów, więc dynamiczne wskoczenie na pojazd i wciśnięcie gazu do dechy nie powinno raczej nikogo dziwić.

W trakcie przygody natrafimy na najróżniejsze części, dzięki którym poprawimy osiągi motocyklu, a jednocześnie wpłyniemy na jego możliwości. Deweloperzy pozwolą nawet na znaczącą modyfikację wyglądu, więc najwięksi fani dwukołowców mogą szykować się na przyjemną zabawę.

Days Gone wygląda coraz lepiej – nawet poniższy zwiastun pokazuje przesiąknięty złem świat, którego eksploracja może okazać się dużą przyjemnością. Sporo w tym wypadku zależy oczywiście od fabuły (gra nie otrzyma trybu sieciowego), ale mam wrażenie, że wielu graczy zadecyduje się sprawdzić nową propozycję Sony Bend.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Days Gone Sony Bend Sony Computer Entertainment