Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2019 14:00
Resident Evil 2 zapowiedziano The Ghost Survivors DLC
1384V

Resident Evil 2: The Ghost Survivors zapowiedziane. Do gry trafią klasyczne kostiumy

Jeszcze dzisiaj zapoznamy się z ostatecznymi ocenami Resident Evil 2, więc Capcom postanowił zapowiedzieć pierwsze rozszerzenie. Twórcy przygotowują dodatkowy tryb, a jednocześnie zadbali o klasyczne stroje, które trafią w gust wszystkich fanów pierwowzoru.

Mogliśmy mieć pewność, że Capcom nie zrezygnuje z szansy rozszerzenia Resident Evil 2. Produkcja będzie jednym z hitów 2019 roku, więc studio chce mieć pewność, że gracze będą z chęcią powracać do tej produkcji.

Resident Evil 2. Wielkie zainteresowanie demem. Ostatni livestream z gameplayem

Dzisiaj poznaliśmy pierwsze konkretne rozszerzenie do oczekiwanego horroru. Twórcy przygotowują Resident Evil 2 The Ghost Survivors, który trafi do wszystkich posiadaczy podstawki za darmo. Studio nie potwierdziło jeszcze ostatecznej daty, ale jest to zupełnie nowy tryb, w którym wcielimy się w „wiele postaci”, a podczas rozgrywki będziemy wykonywać misje. Nasze poczynania zostaną podsumowane, otrzymamy walutę, którą wykorzystamy w sklepie – Capcom podkreśla: brak mikrotransakcji.

Autorzy aktualnie nie chcą zdradzać konkretnych szczegółów, jednak wiele na to wskazuje, że zmagania będą generowane losowo – możemy w tej sytuacji oczekiwać zadań typu „zabij, przynieś, pozamiataj”. Autorzy jednocześnie zapewnią prawdopodobnie pewien zarys fabularny, który zostanie podzielony na trzy części. Będzie to dobry sposób, by przytrzymać przy horrorze graczy – w końcu otrzymamy to za darmo.

Do Resident Evil 2 trafią również stroje zatytułowane „98 Classic”. Jest to aktualnie zachęta dla Japończyków, by składali zamówienia przedpremierowe, ale możemy się spodziewać, że zawartość trafi również do pozostałych regionów.

Resident Evil 2 Classic 98 1

Resident Evil 2 Classic 98 2

Źródło: https://www.resetera.com/threads/resident-evil-2-98-classic-costumes-announced.94982/

Tagi: Capcom resident evil 2 Resident Evil 2 (2019)