Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.01.2019 07:53
Resident Evil 2. Wielkie zainteresowanie demem. Ostatni livestream z gameplayem
1387V

Resident Evil 2. Wielkie zainteresowanie demem. Ostatni livestream z gameplayem

Mamy pierwszy prognostyk, jak wielkim zainteresowań będzie się cieszyć premiera Resident Evil 2.

Wygląda na to, że Capcom może liczyć na bardzo wysoką sprzedaż Resident Evil 2. Wiemy już bowiem, że wersja demonstracyjna "1-Shot", która została ostatnio udostępniona, została ściągnięta przez ponad 3 miliony osób. Opinie większości graczy po zaliczeniu tej próbki kodu są bardzo pozytywne.

Gracze wyśmiewają "psa JPEG" z Ace Combat 7

Rzeczone demo dostępne jest na PS4, XOne i PC i zapewnia pierwsze 30 minut rozgrywki. Po minięciu pół godziny, dostęp do gameplayu zostaje zablokowany (stąd nazwa: "1-strzałowe demo"). Wg Capcomu tylko 26% osób udało się ukończyć z sukcesem wyzwanie z dema.

Również dane ze Steam potwierdzają, że będziemy mieć pewnie do czynienia z wielkim hitem sprzedaży. W demie Resident Evil 2 bawiło się bowiem w szczytowym momencie prawie 11 tysięcy osób. Dla porównania demo Resident Evil 7 testowało w jednym momencie 4000 osób na Steam.

Przed samą premierą Resident Evil 2 obejrzymy jeszcze livestream z gameplayem, urządzany przez Capcom. Audycja wystartuje dzisiaj, 22 stycznia, o godzinie 11:00 (czasu polskiego). Całość będzie można śledzić na japońskim kanale YouTube.

Jak oceniacie demo Resident Evil 2? Przekonało was do zakupu?

 


 

Źródło: https://fextralife.com/resident-evil-2-1-shot-demo-reaches-3-million-downloads/

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)