Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2019 16:36
PlayStation 4 zestawy Dual Pack
11106V

Sony ujawniło „Dual Pack”. Gry z PlayStation 4 w specjalnych zestawach

Japońska korporacja postanowiła przygotować specjalne zestawy gier na PlayStation 4. Pakiety mogą zainteresować graczy, którzy w 2019 roku zamierzają nadrobić między innymi ubiegłoroczne hity wydane wyłącznie na sprzęt Sony.

Sony postanowiło przygotować zestawy zawierające znane i cenione produkcje. W tym wypadku otrzymamy gry w standardowym wydaniu, ale pudełka zostaną wrzucone w papierowy karton zatytułowany „Dual Pack”.

Death Stranding ma zadebiutować w 2019 roku. Kanadyjczycy zbierają zamówienia

Aktualnie pakiety zostały zapowiedziane dla graczy z Malezji, jednak możemy przypuszczać, że to wyłącznie kwestia czasu. Podobne zestawy mogą zainteresować również graczy z Europy, więc Sony powinno zaproponować podobne rozwiązanie również na Starym Kontynencie.

Istotnym detalem są oczywiście ceny – God of War + Detroit: Become Human kupimy za około 190 zł, a dwie gry z serii The Legend of Heroes zostały wycenione na około 154 zł.

Pewnie nie będą to oferta dla każdego, jednak podobną sytuację widzimy w przypadku PlayStation Hits – w tym wypadku możemy kupować starsze klasyki po 79 zł. Na liście znajduje się między innymi kolekcja Uncharted.

Źródło: https://bunnygaming.com/community/sony-dualpacks-2019/

Tagi: dual packs playstation 4 Sony zestawy zestawy gier