Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2019 14:32
Death Stranding 2019 według Best Buy
2312V

Death Stranding ma zadebiutować w 2019 roku. Kanadyjczycy zbierają zamówienia

Kolejne źródło sugeruje premierę Death Stranding w 2019 roku. Teraz kanadyjski Best Buy zaprasza do kupowania specjalnych kart na najnowszą produkcję Hideo Kojimy.

W ostatnich dniach systematycznie pojawiają się głosy, które pozwalają sądzić, że Death Stranding zadebiutuje w 2019 roku – Norman Reedus wspomniał o premierze w pierwszych miesiącach roku, z wycinkiem produkcji zapoznali się przedstawiciele Guerrilla Games, a jednocześnie Troy Baker opublikował dość jednoznaczny wpis.

Death Stranding w 2019 roku? Troy Baker opublikował ciekawą wiadomość

Teraz w sprawie debiutu Death Stranding w pewien sposób zabrał głos kanadyjski Best Buy. Sklep zaczął sprzedawać karty z pre-orderem na produkcję Hideo Kojimy. Zdaniem informacji przedstawionej przez pracowników – gra trafi na PlayStation 4 w 2019 roku.

Nie jest to oczywiście jednoznaczne potwierdzenie, jednak jest to kolejna wiadomość sugerująca pojawienie się tytułu w przeciągu następnych 12 miesięcy. Nie mamy oczywiście ostatecznych informacji, ale bardzo możliwe, że wkrótce zabierze głos samo Sony – w końcu przygoda potrzebuje odpowiedniej reklamy.

Warto oczywiście pamiętać, że duże sklepy otrzymują informacje dotyczące premier znaczących gier AAA kilka miesięcy przed faktycznym debiutem, by móc odpowiednio przygotować promocję oraz magazyny na dostawę towaru.

Death Stranding 2019 Best Buy

Źródło: https://www.dualshockers.com/death-stranding-release-window-best-buy/

Tagi: best buy Death Stranding Kojima Productions Sony Computer Entertainment