Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 20.01.2019 12:18
Sword Art Online: Hollow Realization Deluxe Edition. Kirito i Asuna podbiją Nintendo Switch
3535V

Sword Art Online: Hollow Realization Deluxe Edition. Kirito i Asuna podbiją Nintendo Switch

Sword Art Online to obecnie jedna z najpopularniejszych serii japońskich animacji, której sława rozlała się na całym świecie. Po udanych debiutach każdej z odsłon growej serii na konsolach PlayStation, Bandai Namco uderza w kolejne rynki.

Sword Art Online: Hollow Realization kontynuuje gamingową wersję uniwersum SAO, które w znacznej mierze różni się od tego, co znacie z novelek oraz serialu anime.

Sword Art Online: Hollow Realization - recenzja gry

W tej opowieści ponownie odwiedzamy świat oryginalnej gry VRMMORPG Sword Art Online, lecz w unowocześnionej wersji - bez pięter, bez strasznego psychopaty, który więzi ludzi w wirtualnym świecie.

Tym razem będziecie mieli okazję poznać urzekającą historię postaci NPC, jaka postanowiła związać się z żywymi gracza niczym Yui - z tą małą różnicą, że zagraża jej spore niebezpieczeństwo i nie jest do końca tak bardzo rozgarnięta jak córka Kirito i Asuny. W naszej recenzji wersja na PlayStation 4 otrzymała ocenę 7.5/10.

W zapowiedzianej na wiosnę tego roku edycji Deluxe znajdziecie podstawkę, a także dodatki “Abyss of the Shrine Maiden” i “Warriors of the Sky”.

SWORD ART ONLINE: Hollow Realization - Deluxe Edition - Announcement Trailer - Nintendo Switch

Tagi: Aquria Bandai Namco Sword Art Online: Hollow Realization