Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 19.01.2019 18:00
Spider-Man: Daleko od domu. Zwiastun nowego filmu bije rekordy oglądalności
3217V

Spider-Man: Daleko od domu. Zwiastun nowego filmu bije rekordy oglądalności

Doczekaliśmy się w końcu zwiastuna nowego filmu o Człowieku Pająku. Wyniki oglądalności potwierdzają, że Spider-Man ma wielu fanów, którzy wykazali się niemałą cierpliwością.

Spider-Man: Daleko od domu ukaże się już 5 lipca. Chociaż w ostatnim czasie dostaliśmy aż 2 filmy o kultowym superbohaterze Marvela fanom to nie przeszkadza, a kolejne produkcje cieszą się sporym zainteresowaniem. 

Spider-Man: Daleko od domu na zwiastunie!

Spider-Man: Daleko od domu  jest kontynuacją "Spider-Man: Homecoming" i rozpocznie się scenami wydarzeń dziejących się zaraz po zakończeniu filmu Avengers: Endgame (który zadebiutuje 26 kwietnia). Chociaż obie pozycje dzieli raptem kilka miesięcy od premiery, na zwiastun rzeczonego filmu o Spider-Manie musieliśmy czekać od sierpnia 2018 r.

Jak donosi portal Deadline -  było warto, ponieważ najnowszy zwiastun filmu wyświetlono 130 milionów razy w ciągu pierwszych 24 godzin. Dzięki temu trailer pobił rekord 116 milionów wyświetleń ustanowiony przez Spider-Man: Homecoming. Owy film zarobił po premierze 880 milionów dolarów, podczas gdy na jego produkcję wydano "zaledwie" 175 milionów.

 

Tagi: Marvel Cinematic Universe Sony Pictures Entertainment spider-man spider-man far from home wideo

Nie przegap