Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2019 14:59
Spider-Man Daleko pierwszy zwiastun
3719V

Spider-Man: Daleko od domu na zwiastunie!

Bardzo długo czekaliśmy na pierwszy materiał promujący „Spider-Man: Daleko od domu”. Na szczęście właśnie otrzymaliśmy materiał i sympatycy Człowieka-Pająka mogą szykować się na wielkie widowisko.

"Spider-Man: Daleko od domu" trafi do polskich kin już 5 lipca. Za produkcję w roli reżysera odpowiada Jon Watts, który miał oczywiście okazję pracować nad „Spider-Man: Homecoming”. Chris McKenna i Erik Sommers wspólnie opracowali scenariusz – duet miał okazję rozwijać również poprzednią przygodę Pająka oraz między innymi „Ant-Man i Osa”, „LEGO Batman Film”, czy też „Jumanji: Przygoda w dżungli”.

Film Uncharted ma nowego reżysera. Twórca 10 Cloverfield Lane zajmie się produkcją

Spider-Man: Daleko od domu” przedstawi wydarzenia po „Avengers: Endgame” – główny bohater zdecydował się wyruszyć ze swoimi przyjaciółmi na wakacyjną podróż po Europie, jednak Parker nie może liczyć na spokój. Nick Fury ma do Spider-Mana specjalną misję.

Na zwiastunie zobaczycie przez chwilę Jake'a Gyllenhaala – aktor wcieli się w Quentina Becka, czyli Mysterio, jednego z przeciwników Człowieka Pająka, który wykorzystuje iluzję do popełniania najróżniejszych przestępstw.

„Spider-Man: Daleko od domu” to 23. produkcja z Marvel Cinematic Universe – za projekt odpowiada Sony Pictures we współpracy z Marvel Studios. Jest to jednocześnie kontynuacja „Spider-Man: Homecoming” z 2017 roku i głównym bohaterem ponownie został Tom Holland.

W galerii znajdziecie plakat filmu. 

Tagi: