Zapowiedziano The Elder Scrolls Online: Elsweyr. Zwiastun przygotowuje na bitwy ze smokami

News
1202V
Zapowiedziano The Elder Scrolls Online: Elsweyr. Zwiastun przygotowuje na bitwy ze smokami
Wojciech Gruszczyk | 16.01.2019, 07:00

ZeniMax Online Studios chce przez kolejne 12 miesięcy rozwijać The Elder Scrolls Online. Dodatek zatytułowany Elsweyr otrzymał świetny zwiastun, a jednocześnie poznaliśmy wszystkie konkrety dotyczące nadciągającej zawartości.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr to kolejny dodatek do wielkiej, sieciowej produkcji przygotowanej przez ZeniMax Online Studios. Rozszerzenie pozwala graczom zwiedzić zupełnie nową miejscówkę, a jednocześnie deweloperzy wprowadzą do gry nekromantów oraz smoki.

The Elder Scrolls: Legend. Karcianka Bethesdy otrzyma rozszerzenie Wyspa Szaleństwa

The Elder Scrolls Online zadebiutowało na rynku w 2014 roku, ale już w 2017 roku przygotowano rozszerzenie zatytułowane Morrowind, a w 2018 roku gracze zapoznali się z Summerset. Tytuł od tego czasu sprawdziło ponad 11 mln fanów TES-a z całego świata.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr pozwoli nam zwiedzić jedną z prowincji leżących na Tamriel. Stolicą tego kontynentu jest Torval, a jest to jednocześnie ojczyzna Khajiitów, czyli specjalnej zwierzęcej rasy, która z wyglądu może kojarzyć się z przerośniętymi kotami. Twórcy w tym wypadku zapewnią główny wątek fabularny skupiony na inwazji smoków, który wyrwie z Waszego życia około 30 godzin.

„Smoki powracają do Tamriel w The Elder Scrolls Online: Elsweyr - przygodzie będącej częścią całorocznego Sezonu Smoka! Odkrywajcie skąpane w słońcu sawanny i kaniony, brońcie ojczyzny Khajiitów i władajcie bezlitosnymi nieumarłymi jako nekromanci w zupełnie nowym rozdziale nagradzanej sagi Elder Scrolls Online!”

Jeśli zdecydujecie się nabyć The Elder Scrolls Online: Elsweyr to z automatu otrzymacie dostęp do podstawowej gry Elder Scrolls Online, a nawet dodatków Morrowind i Summerset. Deweloperzy przygotowali również specjalnego wierzchowca z zaświatów Rahd-m'Athra, a w dniu debiutu zgarniecie także między innymi strój Noble Clan-Chief, chowańca Blue Dragon Imp oraz Baandari Peddler Crate.

Przygoda zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One już 4 czerwca, w wczesny dostęp rozpocznie się na PC/Mac dokładnie 20 maja.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych