Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2019 02:14
Super Dragon Ball Heroes: World Mission
6252V

Super Dragon Ball Heroes: World Mission trafia do Europy. Data premiery, zwiastun i szczegóły

Bandai Namco przygotowało „wielkie wydarzenie dla fanów Dragon Balla”, ale zamiast zapowiedzi oczekiwanych tytułów, otrzymaliśmy informacje dotyczące sprowadzenia do Europy Super Dragon Ball Heroes: World Mission. Gra wskoczy na półki sklepowe już w kwietniu.

Japończycy od przeszło tygodnia informowali o specjalnej imprezie dla miłośników Dragon Balla, więc gracze liczyli na Dragon Ball Xenoverse 3 lub Dragon Ball FighterZ 2. Zamiast tego Xenoverse 2 otrzymam Photo Mode, a FighterZ zostanie prawdopodobnie rozbudowane o kolejnych wojowników.

PlayStation Plus w promocji. Sony zachęca cyfrowej usługi

Najważniejszym punktem wydarzenia była prezentacja Super Dragon Ball Heroes: World Mission. Nigdy nie słyszeliście o tym tytule? Nic dziwnego. Produkcja została zapowiedziana w ubiegłym roku i miała pierwotnie trafić wyłącznie do Kraju Kwitnącej Wiśni. Twórcy zajęli się stworzeniem lokalizacji i tytuł już 5 kwietnia zadebiutuje na Starym Kontynencie.

Super Dragon Ball Heroes: World Mission to karcianka, która jest reklamowana wymownymi słowami: „największa gra w historii Dragon Balla”. Nie jest to przypadek, ponieważ autorzy znaleźli czas na wykreowanie 1160 kart oraz 350 bohaterów.

Gameplay w tym wypadku jest podobno nastawiony na umiejętności graczy, więc niezbędne jest opanowanie swoich zawodników oraz odpowiednie wykorzystanie ich na arenie. Studio za pomocą tytułu wprowadzi do uniwersum nowe postacie, a w trakcie rozgrywki nie zabraknie efektownych ataków, z którymi kojarzymy herosów.

Super Dragon Ball Heroes: World Mission trafi jednocześnie na Nintendo Switcha oraz komputery osobiste.  

W dniach 26-27 stycznia odbędzie się Dragon Ball FighterZ World Tour Finals i to prawdopodobnie na tej imprezie poznamy Fighters Pass Season 2. Na deser możecie również spojrzeć na Photo Mode z Dragon Ball Xenoverse 2.

Tagi: Bandai Namco data premiery Dimps Super Dragon Ball Heroes: World Mission zwiastun