Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2019 11:17
PlayStation Plus Promocja Sony
14635V

PlayStation Plus w promocji. Sony zachęca cyfrowej usługi

Sony ponownie zachęca do promocji na PlayStation Plus. Gracze mogą skorzystać z lepszej ceny na roczny lub trzymiesięczny abonament. Oferta może zainteresować graczy, którzy wyczekują na tegoroczne hity.

W 2019 roku nie zabraknie mocnych produkcji, które zaoferują rozbudowane tryby sieciowe. W rezultacie wielu posiadaczy PlayStation 4 musi rozważyć nabycie PlayStation Plus i aktualnie abonament znajduje się w nowej promocji.

IDC: PlayStation 5 i Xbox Anaconda zostaną ujawnione na E3 2020

PlayStation Plus można zazwyczaj nabyć w trzech cenach – 240 zł za roczne, 100 zł za 3-miesięczne oraz 33 zł za miesięczne członkostwo. Japończycy zachęcają do propozycji kolejnych graczy i systematycznie przygotowują nowe oferty.

Najnowsza pozwala nabyć PlayStation Plus w lepszych cenach:

  • PlayStation Plus na 12 miesięcy – 180 zł 
  • PlayStation Plus na 3 miesiące – 75 zł

Trudno w tym wypadku powiedzieć „czy warto”, bo akurat PlayStation Plus jest usługą obowiązkową dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4, którzy lubią przykładowo postrzelać ze znajomymi w Call of Duty: Black Ops 4 lub uwielbiają miażdżyć obrony Brytyjczyków w FIFA 19.

Niestety, kolejny raz oferta jest przeznaczona dla nowych klientów: 

Zaoszczędź 25% na 12-miesięcznej subskrypcji PlayStation®Plus. Ta promocja zaczyna się 14 stycznia 2019 r. o godzinie 11:00, a kończy 24 stycznia 2019 r. o godzinie 11:00 czasu polskiego. Uczestnicy nie mogą posiadać aktywnego członkostwa PlayStation® Plus w momencie zakupu produktu i muszą mieć ukończone 7 lat, a uczestnicy poniżej 18. roku życia muszą posiadać zgodę rodziców z wyjątkiem uczestników w Niemczech, którzy muszą mieć ukończone 18 lat.

Warto przypomnieć, że aktualnie PlayStation Plus oferuje następujące gry:

  • Steep
  • Portal Knights
  • Fallen Legion: Flames of Rebellion
  • Super Mutant Alien Assault
  • Zone of the Enders HD Collection
  • Amplitude

Źródło: Twitter

Tagi: playstation plus promocja sony