Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2019 15:38
Project Awakening: Arise Znak Towarowy Europa
2625V

Project Awakening: Arise zmierza do Europy. Tajemnicza gra na PlayStation 4

W ubiegłym roku otrzymaliśmy niezły zwiastun Project Awakening i od tego czasu czekamy na konkrety. Informacje o grze powinny zostać wkrótce potwierdzone, ponieważ wydawca zarejestrował markę na Starym Kontynencie.

Jeszcze w ubiegłym roku mogliśmy sądzić, że nazwa „Project Awakening” to tytuł roboczy, ale najwidoczniej deweloperzy postawili na taką ciekawą propozycję. W ubiegłym tygodniu znak towarowy zarejestrowano w Europie.

Project Awakening na pierwszym zwiastunie  

Cygames dorzuciło do nazwy „Aries”, jednak tak naprawdę nie mamy jakichkolwiek informacji dotyczących produkcji. Jest to podobno nowy RPG zmierzający na PlayStation 4, który na pierwszej prezentacji wyglądał niczym nowa gra od From Software.

Cygames to japońskie studio specjalizujące się w produkcjach mobilnych. Deweloperzy mają na koncie zaledwie kilka dużych produkcji (Wondership Q, The Idolmaster Cinderella Girls: Viewing Resolution, Anubis: Zone of the Enders -- M∀RS) – zespół pracuje również z Platinum Games nad Granblue Fantasy: Relink.

Project Awakening Arise

Możemy mieć nadzieję, że jest to cisza przed burzą, a Japończycy szykują się do pełnej prezentacji. Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że aktualnie tytuł nie posiada nawet platformy – Cygames prezentuje grę zmierzającą na „PlayStation”.

Źródło: Twitter

Tagi: Cygames Project Awakening