Gambit i Doctor Doom anulowane. X-Force może trafić do kosza

Filmy i seriale
1012V
Gambit i Doctor Doom anulowane. X-Force może trafić do kosza
Wojciech Gruszczyk | 14.01.2019, 08:27

Disney nie zamierza rozwijać wszystkich projektów rozpoczętych przez 20th Century Fox. Według najnowszych informacji już przerwano prace nad pierwszymi filmami.

Włodarze Disneya mają własną wizję na tworzenie filmów z superbohaterami. Choć korporacja przejmując 20th Century Fox otrzymała dostęp do między innymi X-Menów, to jednak nie możemy w tym wypadku liczyć na rychłą premierę solowej historii Gambita.

Gambit będzie zawierał elementy komedii romantycznej. Producent przedstawił koncepcję

Daniel Richtman – dziennikarz SuperBroMovies – potwierdził krążące od pewnego czasu doniesienia. Disney aktualnie nie zamierza rozwijać „Doctor Doom” i „Gambit”. Produkcja tego drugiego miała rozpocząć się w pierwszych miesiącach 2019 roku, jednak najwidoczniej korporacja ma zupełnie inne plany na kolejne przygody z herosami.

Możemy oczywiście podejrzewać, że jest to spowodowane odpowiednim wprowadzeniem postaci do Marvel Cinematic Universe – Kevin Feige już wcześniej potwierdził, że nie zamierza się śpieszyć i chce w odpowiedni sposób pokazać nowych herosów.

Przetrwać może „X-Force”, ponieważ „Deadpool” zanotował fantastyczne wyniki, więc spin-off może otrzymać swoją szansę. Ostateczną decyzję dotyczącą losów filmu poznamy w przeciągu następnych dwóch miesięcy – w tym czasie ma rozpocząć się praca nad opowieścią.

Źródło: https://screenrant.com/x-force-gambit-dr-doom-shelved/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych