Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2019 08:27
Gambit Doctor Doom X-Force anulowane
1018V

Gambit i Doctor Doom anulowane. X-Force może trafić do kosza

Disney nie zamierza rozwijać wszystkich projektów rozpoczętych przez 20th Century Fox. Według najnowszych informacji już przerwano prace nad pierwszymi filmami.

Włodarze Disneya mają własną wizję na tworzenie filmów z superbohaterami. Choć korporacja przejmując 20th Century Fox otrzymała dostęp do między innymi X-Menów, to jednak nie możemy w tym wypadku liczyć na rychłą premierę solowej historii Gambita.

Gambit będzie zawierał elementy komedii romantycznej. Producent przedstawił koncepcję

Daniel Richtman – dziennikarz SuperBroMovies – potwierdził krążące od pewnego czasu doniesienia. Disney aktualnie nie zamierza rozwijać „Doctor Doom” i „Gambit”. Produkcja tego drugiego miała rozpocząć się w pierwszych miesiącach 2019 roku, jednak najwidoczniej korporacja ma zupełnie inne plany na kolejne przygody z herosami.

Możemy oczywiście podejrzewać, że jest to spowodowane odpowiednim wprowadzeniem postaci do Marvel Cinematic Universe – Kevin Feige już wcześniej potwierdził, że nie zamierza się śpieszyć i chce w odpowiedni sposób pokazać nowych herosów.

Przetrwać może „X-Force”, ponieważ „Deadpool” zanotował fantastyczne wyniki, więc spin-off może otrzymać swoją szansę. Ostateczną decyzję dotyczącą losów filmu poznamy w przeciągu następnych dwóch miesięcy – w tym czasie ma rozpocząć się praca nad opowieścią.

Źródło: https://screenrant.com/x-force-gambit-dr-doom-shelved/

Tagi: 20th century fox Disney gambit Marvel Marvel Cinematic Universe