Gambit będzie zawierał elementy komedii romantycznej. Producent przedstawił koncepcję

Filmy i seriale
780V
Gambit będzie zawierał elementy komedii romantycznej. Producent przedstawił koncepcję
Wojciech Gruszczyk | 28.09.2018, 11:57

W przyszłym roku ruszy produkcja kolejnej historii jednego z X-Menów. Na temat filmu „Gambit” postanowił wypowiedzieć się Simon Kinberg, który wspomina, że nadciągająca opowieść będzie posiadać elementy komedii romantycznej.

Remy LeBeau to jeden z ciekawszych X-Menów. Mutant przez kontakt fizyczny potrafi ładować materię nieożywioną za pomocą energii kinetycznej – w rezultacie przedmioty wybuchają, a Gambit chętnie chwyta w łapy między innymi karty i rzuca nimi w przeciwników.

X-Men: Dark Phoenix na zwiastunie! Pierwsza prezentacja nowej historii mutantów

Prace na planie „Gambita” ruszą na początku przyszłego roku, więc już wkrótce powinniśmy otrzymać pierwsze materiały z produkcji. Za film w roli producenta odpowiada Simon Kinberg i mężczyzna rozmawiał o projekcie podczas dyskusji z dziennikarzem IGN.

Brytyjczyk wspomniał o pokazaniu Gambita jako kobieciarza, więc w opowieści pojawią się mocne elementy nawiązujące do gatunku komedii romantycznej:

„Gdy patrzycie na Gambita, to wiecie, że to szalony kobieciarz. My po prostu poczuliśmy, że jest to podstawa, która prowadzi do komedii romantycznej. Wiecie, gdy mówię „komedia romantyczna”, to używam tego terminu bardzo swobodnie, tak jak mógłbym określić Logana jako western. To nie jest tak, że Logan jest rewolwerowcem, tutaj chodzi o klimat. Mogę w tej sytuacji powiedzieć, że Gambit ma w sobie atmosferę romantycznej komedii lub seks-komedii, ale nadal jest to superbohaterski film o złoczyńcach i bohaterach, tak jak wszystkie tego typu filmy.”

Trudno powiedzieć ile komedii romantycznej znajdzie się w „Gambicie”, ale jest to bez wątpienia spore zaskoczenie. Już wcześniej pojawiły się plotki dotyczące takiej koncepcji, jednak dopiero teraz otrzymaliśmy oficjalną wiadomość od człowieka zaangażowanego w produkcję.

Kinberg podkreślił, że „Gambit” posiada świetny scenariusz, ale na jakiekolwiek konkrety musimy oczywiście jeszcze zaczekać.

Źródło: https://www.comicbookmovie.com/x-men/gambit/gambit-film-will-be-a-romantic-comedy-according-to-producer-simon-kinberg-a163777

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych