Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.01.2019 13:22
Battlefleet Gothic: Armada 2. Fabularny zwiastun zapowiada epickie wojny w kosmosie
638V

Battlefleet Gothic: Armada 2. Fabularny zwiastun zapowiada epickie wojny w kosmosie

Battlefleet Gothic: Armada 2 to kontynuacja strategii czasu rzeczywistego z 2016 roku, jaką przygotowała ekipa Tindalos Interactive. Produkcja jest osadzona w świecie Warhammera 40,000 i jest adaptacją figurkowej gry stworzonej przez Games Workshop.

Tindalos Interactive pracowało nad sequelem swojego dzieła ponad niemalże 3 lata, jednakże w końcu fani strategii czasu rzeczywistego na PC będą mogli powrócić do świata Warhammera 40k.

Jak ominąć ograniczenie czasowe dema Resident Evil 2?

W ówczesnej przestrzeni kosmicznej nie ma już nic poza wojną, w której udział biorą absolutnie wszyscy, którzy są w stanie walczyć. Tutaj nie ma miejsca na pokojowe rozwiązania. W nadchodzącej produkcji wcielicie się w jedną z aż 12 grywalnych frakcji, jakie podzielono na 80 sub-frakcji.

Ponadto świat ten pełen jest dziesiątek, jeśli nie setek różnych układów planetarnych gotowych do podbicia, więc na pewno nie będziecie się tu nudzić. Poniżej możecie obejrzeć trwający ponad 6 minut zwiastun kampanii fabularnej, gdzie piękne sceny CGI pomieszano z fragmentami rozgrywki oraz komentarzem objaśniającym brutalne prawa rządzące wszechświatem w 41. milenium.

Battlefleet Gothic: Armada 2 - Campaign Trailer

Maciej2801, dzięki za cynk!

Tagi: Battlefleet Gothic: Armada Focus Home Interactive Tindalos Interactive