Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.01.2019 11:40
Jak ominąć ograniczenie czasowe dema Resident Evil 2?
6334V

Jak ominąć ograniczenie czasowe dema Resident Evil 2?

Demo Resident Evil 2 posiada ograniczenie czasowe do 30 minut. I co gorsza - jest jednorazowego użytku. Ale można to łatwo obejść.

Capcom postanowił udostępnić demo Resident Evil 2 na dwa tygodnie przed premierą pełnej wersji gry. Grywalny fragment zabiera nas na posterunek policji w Raccoon, gdzie jako Leon rozpoczynamy przygodę w najgorszym dniu jego życia.

Resident Evil 2. Demo już dostępne do pobrania

Capcom uznał, że demo posiadać będzie 30 minutowe ograniczenie czasowe, a dodatkowo zagrać będziemy mogli tylko raz. To jednak da się ominąć. Na konsolach jest to trochę niewygodne, gdyż musimy tworzyć dodatkowe konta i wtedy odpalimy raz jeszcze demo. Sposób działa na PS4 i Xboksie One.

A na PC? Szybko pojawiły się trainery, które pozbywają się licznika czasowego i ograniczenia w użytkowaniu. Jeśli ktoś jednak nie chce ich używać, może skorzystać z prostszego sposobu. Wystarczy zminimalizować grę (ALT+Tab) gdy kończy nam się czas, odpalić menedżera zadań (CTRL+ALT+Delete) i zabić proces Residenta. Po tym, odpalamy demko na nowo i ponownie możemy grać.

I przy okazji - speedrunnerzy już zabrali się za demko. Jak na razie rekord to niecałe 3 minuty na całość.

Ile czasu wam zajęło demko?

Tagi: