The Elder Scrolls: Legend. Karcianka Bethesdy otrzyma rozszerzenie Wyspa Szaleństwa

News
601V
The Elder Scrolls: Legend. Karcianka Bethesdy otrzyma rozszerzenie Wyspa Szaleństwa
Igor Chrzanowski | 12.01.2019, 08:56

The Elder Scrolls: Legends całkiem sprawnie radzi sobie na polu bitwy ze swoimi rywalami od Blizzarda i CD Projekt Red. Dlatego Bethesda nie odpuszcza walki i mocno inwestuje w rozwój własnego hitu. 

Już 24 stycznia na serwery The Elder Scrolls: Legends wleci kolejne duże DLC, którego głównym motywem przewodnim jest szaleństwo.

Cyberpunk 2077 na fantastycznym cosplayu

Wyspa Szaleństwa wprowadzi do zabawy aż 55 nowych kart, które będziecie mogli dołączyć do swojej kolekcji od razu, jeśli tylko złożycie zamówienie przedpremierowe w wersji Premium (49,99$).

Standardowe pre-ordery nie będą miały aż takich bajerów, lecz są dzięki temu znacznie tańsze - 29,99$. Najważniejszą z nowości dotyczących rozgrywki będzie tu mechanika podwójny kart - te mają na sobie dwie postacie jednocześnie, co oznacza że będziemy mogli używać ich podwójnie.

Nowy duży dodatek fabularny do Legends zatytułowany Wyspa Szaleństwa zostanie udostępniony 24 stycznia. Szykują się chaos, tragedie, spiski i (oczywiście) mnóstwo nowych kart! Dramat w trzech aktach zabierze graczy na Drżące Wyspy, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje na pierwszy rzut oka, i nikomu nie można ufać – a najmniej samemu daedrycznemu księciu szaleństwa.

Tak oto nadchodzące fabularne DLC opisuje sam producent. Zamierzacie zakupić paczkę Wyspy Szaleństwa?

The Elder Scrolls: Legends - zwiastun dodatku Wyspy Szaleństw

Źródło: własne

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych