Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2019 20:08
Cyberpunk 2077 na fantastycznym cosplayu
2916V

Cyberpunk 2077 na fantastycznym cosplayu

CD Projekt RED zaprezentował pracę AlexWolfCosplay, który postanowił przygotować własną wersję Jackiego Wellesa. Mężczyzna przebrał się za kompana głównego bohatera Cyberpunk 2077.

Nadal nie znamy ostatecznych informacji dotyczących premiery Cyberpunk 2077. Polacy od dawna nie zaprezentowali nowych materiałów z gry, jednak firma chętnie przedstawia prace przygotowane przez oddaną społeczność. Tym razem zobaczyliśmy cosplay Alexa GrindelWolfa.

Cyberpunk 2077 z większym zainteresowaniem od Wiedźmina. Firma nie dogadała się z Sapkowskim

Jackie Welles to jeden z bohaterów Cyberpunk 2077. Mężczyznę zobaczyliśmy na pierwszym fragmencie rozgrywki – jest to kompan V, który pomoże graczowi w wykonywaniu kilku misji. W trakcie przemierzania świata przygotowanego przez CD Projekt RED, otrzymamy możliwość korzystania z pojazdu Wellesa.

AlexWolfCosplay postanowił stworzyć swoją wersję mężczyzny – na uwagę na pewno zasługuje strój, makijaż oraz efekty komputerowe. W sumie nawet giwera ukazana na dwóch zdjęciach prezentuje się świetnie.

Zachęcam również do zapoznania się z innymi pracami Alexa – cosplayer w swoim czasie wskoczył również w strój Geralta...

Cyberpunk 2077 Cosplay

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077