Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2019 20:33
Mad Box ma już ostateczny wygląd. Firma mogła zdradzić nazwę nowego Project CARS
3953V

Mad Box ma już ostateczny wygląd. Firma mogła zdradzić nazwę nowego Project CARS

Slightly Mad Studios w ostatnich dniach dopracowywało koncepcję wyglądu Mad Boxa. Firma chce teraz już wyłącznie ulepszać projekt, jednak na półkach sklepowych pojawi się maszyna, którą zobaczyliśmy kilka dni temu.

Ian Bell kontynuuje dialog ze społecznością, podczas którego przedstawia informacje o Mad Boxie. Urządzenie otrzymało finalny wygląd – firma postawiła na sprzęt, który zobaczycie poniżej. 

Mad Box oferuje dożywotnie darmowe gry i 10000 dolarów. Tworzenie produkcji będzie łatwe

Mad Box trafi na rynek za 3,5 roku, ale już teraz firma zadecydowała i wybrała ostateczny wygląd. Jest to zaskakująca decyzja, ponieważ akurat prezentacja nowych konsol to zawsze bardzo ekscytujący moment... W tym wypadku Slightly Mad Studios odebrało graczom pewną "niespodziankę" i zamiast tego po prostu już teraz wiemy, jak będzie prezentować się konsola.

Firma w ostatnich dniach rozważała wiele opcji, ale to podobno społeczność pomogła wybrać ostateczną prezentację Mad Boxa. Jeśli śledzicie informacje dotyczące konsoli, to pewnie już widzieliście ten design – pojawiła się tutaj w zasadzie jedna różnica względem wcześniej prezentowanego modelu.

Na pierwszej grafice włączony był „Project CARS 2” a teraz widzimy „Project CARS Revolution” – Bell zaproponował pierwszemu graczowi, który znajdzie różnicę dożywotnią dostawę wszystkich gier Slightly Mad Studios... Pojawiają się głosy, według których „Revolution” będzie kolejną odsłoną wyścigów.

Mad Box wygląd 1

Mad Box wygląd 1

Źródło: Twitter

Tagi: Ian Bell mad box Slightly Mad Studios