Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 22:00
IO na Netflix. Film sc-fi o ratowaniu skażonej Ziemi
2091V

IO na Netflix. Film sc-fi o ratowaniu skażonej Ziemi

Jeszcze w tym miesiącu na Netflixie zadebiutuje spora ciekawostka. Platforma opublikowała zwiastun „IO” i film potrafi zaintrygować. Zobaczcie materiał promujący historię o skażonej planecie.

Netflix coraz częściej stara się zainteresować swoją biblioteką również widzów, którzy preferują filmy. Firma systematycznie wrzuca do swojej oferty najróżniejsze produkcje i coraz częściej propozycje trafiają w gust szerszego grona odbiorców.

Russian Doll na zwiastunie. Netflix zmierzy się z pętlą czasu

Czy „IO” osiągnie duży sukces? Trudno aktualnie powiedzieć, jednak koncepcja zaprezentowana przez platformę wygląda naprawdę interesująco. Ludzie muszą opuścić Ziemię i opustoszałą planetę przemierzają ostatnie niedobitki:

„Ziemia jest skażona, a ludzie są zmuszeni ją opuścić — wkrótce odlatuje ostatni statek zmierzający w stronę odległej kolonii. Sam, młoda naukowiec i jedna z ostatnich ocalałych żyjących na naszej planecie, chce zrobić wszystko, co w jej mocy, by znaleźć sposób na przetrwanie ludzi w nieprzyjaznych warunkach. Jej plan staje jednak pod znakiem zapytania, kiedy na horyzoncie pojawia się Micah. Sam musi zdecydować, czy razem z nim opuścić Ziemię i rozpocząć nowe życie, czy pozostać na planecie i walczyć o jej przetrwanie.”

W „IO” występują Margaret Qualley ("Notatnik śmierci", "Nice Guys. Równi goście", "Pozostawieni"), Anthony Mackie ("Avengers: Wojna bez granic", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów", "Cicha noc", "The Hurt Locker. W pułapce wojny", "Władcy umysłów") oraz Danny Huston („X-Men Geneza: Wolverine”, „Wielkie oczy”, „21 gramów”, Numer 23”, „Wonder Woman”), więc możemy śmiało powiedzieć, że Netflix nie oszczędzał na aktorach.

Film będzie dostępny na platformie od 18 stycznia, a poniżej zobaczycie jego pierwszy zwiastun.

Źródło: YouTube.com

Tagi: io netflix trailer zwiastun