Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2019 22:30
Russian Doll na zwiastunie. Netflix zmierzy się z pętlą czasu
2128V

Russian Doll na zwiastunie. Netflix zmierzy się z pętlą czasu

Netflix ujawnił pierwszą produkcję na przyszły miesiąc. Widzowie mogą czekać na „Russian Doll”, czyli najnowszy serial podejmujący temat pętli czasu. Pierwszy zwiastun zapowiada ciekawe widowisko.

Twórcy często podejmują temat pętli czasu, ale zazwyczaj w tym wypadku możemy liczyć na film przepełniony akcją. Netflix postanowił zmierzyć się z problemem w stylu odcinkowym i właśnie zapowiedziano „Russian Doll”.

Polar na Netflix. Mads Mikkelsen jako emerytowany zabójca

Amy Poehler, Natashy Lyonne i Leslye Headland zapraszają na „Russian Doll”. W serialu główna bohaterka ciągle przeżywa ten sam dzień i stara się rozwiązać swój niecodzienny problem. Tak opowieść zapowiada platforma:

„Kobieta zostaje uwięziona w tajemniczej pętli czasowej. Co wieczór idzie na tę samą imprezę, na której umiera, po czym rano budzi się cała i zdrowa.”

Premiera opowieści odbędzie się 1 lutego – standardowo w tym dniu otrzymamy dostęp do całej produkcji, ponieważ jest to serial przygotowany na zlecenie Netflixa. Widzowie mogą liczyć na osiem epizodów.

W głównej roli zobaczymy Natashę Lyonne, którą możecie kojarzyć z między innymi „Orange is the New Black” oraz serii „American Pie”.

Tagi: netflix russian doll serial zwiastun