Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 15:57
Polar na Netflix. Mads Mikkelsen jako emerytowany zabójca
2649V

Polar na Netflix. Mads Mikkelsen jako emerytowany zabójca

Mads Mikkelsen został gwiazdą najnowszej produkcji platformy Netflix. „Polar” został zaprezentowany na pierwszym zwiastunie i film może zainteresować wielu naszych czytelników. Premiera odbędzie się jeszcze w styczniu.

Polar” trafi na Netflix już 25 stycznia. Jest to adaptacja serii komiksów o tej samej nazwie – za film w roli reżysera odpowiada Jonas Åkerlund („Władca chaosu”, „Sekrety Madonny”, „Horsemen - Jeźdźcy Apokalipsy”), a scenariusz napisał Jayson Rothwell („Zastępca,” „Silent Night”, „Błogosławiona”).

Netflix. Styczeń pełen hitów - Punisher, Titans, Prison Break, Jak poznałem waszą matkę, Sex Education

Mads Mikkelsen, którego możecie kojarzyć z między innymi „Doktor Strange”, „Hannibal”, „Polowanie”, „Casino Royale”, „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, wciela się tym razem w najlepszego, płatnego zabójcę. Mężczyzna jest w zasadzie na emeryturze, ale nie może cieszyć się spokojem.

"Gdy emerytowany zabójca zdaje sobie sprawę, że tym razem to on jest celem, wraca do gry i stawia czoła armii młodszych adeptów morderczego fachu."

Na dobry początek otrzymaliśmy pierwszy zwiastun - „Polar” może okazać się sporą ciekawostką, ponieważ Mikkelsen to kawał dobrego aktora, który miał już okazję zaprezentować się z naprawdę dobrej strony.

Mads Mikkelsen pojawi się również w nowej grze Hideo Kojimy - Death Stranding.

Tagi: film netflix polar trailer zwiastun

Nie przegap