Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2019 17:25
Switchblade przechodzi na model free-2-play na PlayStation 4 i PC
1754V

Switchblade przechodzi na model free-2-play na PlayStation 4 i PC

Switchblade będzie wkrótce dostępne za darmo dla wszystkich graczy na PlayStation 4 i komputerach osobistych. Autorzy zakończyli główne prace nad grą i teraz są gotowi na nowych zawodników. Jest to naprawdę dobra wiadomość dla tej sieciowej pozycji.

Switchblade to ciekawy mix gatunków. Lucid Games postanowiło zaoferować połączenie Rocket League z League of Legends i gra od początku została ciepło przyjęta przez pierwszych graczy. Po kilku miesiącach prac, studio jest gotowe na kolejny krok w rozwoju projektu.

Switchblade. Autorzy opowiadają o MOBA z samochodami

Od 22 stycznia Switchblade będzie dostępne w modelu biznesowym free-2-play. Autorzy od początku planowali ten ruch, ponieważ pozycja ma podążyć drogą hitów, które choć są dostępne za darmo, to pozwalają wydawcy zgarniać pieniądze dzięki płatnym elementom do personalizacji.

Aktualnie Switchblade można zgarnąć za 10-30 zł (w zależności od wersji oraz platformy), więc nie możemy mówić o wyjątkowo drogiej produkcji. Mimo wszystko przejście na F2P będzie dla pozycji sporą szansą, ponieważ możemy mieć pewność, że na serwerach nie będzie brakować chętnych do gry.

W przeciągu następnych dni poznamy ostateczne konkrety dotyczące rozwoju Switchblade – autorzy wcześniej zapowiadali, że mają ogromne plany związane z przygotowaniem nowej zawartości do tytułu.

Źródło: Twitter

Tagi: F2P free 2 play Lucid Games Switchblade