Kacper Mądry Kacper Mądry 19.01.2018 17:36
Switchblade. Autorzy opowiadają o MOBA z samochodami
185V

Switchblade. Autorzy opowiadają o MOBA z samochodami

Switchblade jakiś czas temu zapowiedziało swoją premierę na PS4. Dzisiaj dowiedzieliśmy się nowych szczegółów o grze.

Switchblade będzie tytułem, który najprościej określić można słowami - Rocket League spotyka Smite. Potężnych bohaterów zastępują tutaj uzbrojone samochody, a drobne moby występują w postaci małych pojazdów.

Zapisz się do bety Switchblade

Dzisiaj dowiedzieliśmy się więcej szczegółów na temat tej oryginalnej produkcji. Co jeszcze zmieni się w stosunku do klasycznej gry MOBA? Aby ukończyć rundę będziemy musieli zniszczyć kilka wież przeciwnika. Nie wystarczy tutaj przebić się tylko do jednej z nich, aby szybko zakończyć grę. Każdy gracz będzie miał możliwość wybrania dwóch pojazdów, pomiędzy którymi będzie się mógł przełączać podczas gry, co pozwoli na lepsze dostosowywanie się do pola walki. Nasze maszyny będą posiadały unikalne umiejętności, które pozwolą na kontrolowanie bitwy.

Switchblade Playstation 4

Celem autorów było stworzenie gry, która wyniesie tego typu batalie na nowy poziom zmagań. Połączy szybką jazdę z skomplikowaną taktyką graczy. Lucid Games nie ukrywa, że chce aby Switchblade stało się nową grą, która zdobędzie popularność dzięki e-sportowi. Pomóc w osiągnięciu tego celu ma między innymi to, że tytuł będzie darmowy. Produkcja opuści betę pod koniec pierwszego kwartału 2018 roku.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: lucid games PlayStation 4 Switchblade