Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2019 15:15
Spider-Man Uniwersum może otrzymać seriale animowane
903V

Spider-Man Uniwersum może otrzymać seriale animowane

Sony ma ogromne plany związane z rozbudowywaniem „Spider-Man Uniwersum”. Firma już pracuje nad serią filmów, a bardzo możliwe, że projekt zostanie również poszerzony o produkcje telewizyjne.

Spider-Man Uniwersum” to jeden z najlepszych filmów animowanych ostatnich lat. Produkcja zgarnęła mnóstwo pochwał od dziennikarzy oraz widzów z całego świata, więc nikogo nie powinno dziwić, że Sony zamierza podążyć tą drogą.

Spider-Man: Uniwersum – recenzja filmu. Because I’m… Spider-Man!

Już teraz trwają prace nad przygotowaniem spin-offów oraz kontynuacji, jednak wiele na to wskazuje, że nowe produkcje zawędrują nie tylko do kin. Sony doskonale zdaje sobie sprawę, że koncepcja idealnie nadaje się na produkcję telewizyjną.

Japońska korporacja ma podobno aktualnie rozważać plan stworzenia przynajmniej jednego serialu i choć nie zapadły ostateczne decyzje, to jednak odcinkowe opowieści mogłyby skupić się na poszczególnych bohaterach i opowiedzieć ich dodatkowe historie.

Nadal musimy zaczekać na ostateczne decyzje oraz oficjalne informacje, ale możemy mieć pewność, że w kolejnych latach nie będziemy narzekać na brak produkcji z serii „Spider-Man Uniwersum” - trwają teraz prace nad historią Spider-Gwen.

Tagi: sony Spider-Man Spider-Man Uniwersum