Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2019 14:07
Project Downfall
906V

Project Downfall pozwoli na wykonanie krwawych combosów. Gameplay z nowej gry twórcy Sand is the Soul

Autor Sand is the Soul przygotowuje się na premierę kolejnej produkcji. Gracze mogą tym razem szykować się na połączenie Hotline Miami z Johnem Wickiem, a całość została przypudrowana narkotycznym snem. Poznajcie Project Downfall.

Project Downfall to shooter przygotowany przez MGP Studios. Gra powinna zainteresować sympatyków filmów „Falling Down”, „Hardcore Henry”, „John Wick”, którzy z wielką przyjemnością wędrują w otchłań retro i połykają takie klasyki jak DOOM, Duke Nukem 3D, czy też Hexen.

Fantastyczna 4 wraca do gier. Dostaniemy DLC do Spider-Mana

Twórca – Michał Neugarten – zapowiada nieliniową fabułę, która rozpoczyna się w bardzo prozaiczny sposób, ponieważ główny bohater jest zmęczony kolejnym nudnym dniem w biurze i postanawia coś zmienić. Bierze za dużo leków i rozpoczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki – za pomocą medykamentów otrzymamy specjalne ulepszenia i przykładowo spowolnimy czas.

W Project Downfall otrzymamy wątek fabularny oraz serię dodatkowych misji. Podczas przygody zwiedzimy miasto, a zakończenie może nas pozytywnie zaskoczyć, bo autor obiecuje kilka niespodziewanych zwrotów akcji.

Project Downfall zmierza aktualnie na komputery PC (15 lutego), jednak w planach jest również przygotowanie edycji na Xboksa One oraz Nintendo Switcha. Na dobry początek pozycja wyląduje w programie Wczesnego Dostępu, jednak w kolejnych miesiącach projekt zostanie znacząco rozbudowany.

Źródło: Autor

Tagi: MGP Studios Project Downfall zapowiedź zwiastun

Nie przegap