Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.01.2019 10:21
Fantastyczna 4 wraca do gier. Dostaniemy DLC do Spider-Mana
1884V

Fantastyczna 4 wraca do gier. Dostaniemy DLC do Spider-Mana

Od kiedy Disney przejął od Fox filmowe prawa do kolejnych postaci Marvela, było pewne, że prędzej czy później kolejne komiksowe ekipy wrócą do gier. Wczoraj ogłoszono powrót Fantastycznej Czwórki.

Jedne z najpopularniejszych postaci do filmów szczęścia nie miały. Lepiej radziły sobie w grach, ale Fantastyczna Czwórka i gry wideo to do tej pory temat odległy czasowo. Marvel postanowił to zmienić i zapowiedział powrót ekipy do swoich gier.

PlayStation 4 z genialnym wynikiem. Spider-Man notuje kapitalny start

Na początek ujawniono, że Rzecz/Stwór (jak zwał, tak zwał) wyląduje w Marvel: Contest of Champions, które dostępne jest na urządzeniach mobilnych. Kolejne w kolejce będzie Marvel Puzzle Quest, gdzie Fantastyczna 4 też wyląduje.

Nas jednak interesują konsolowe produkcje. I tutaj Marvel postanowił zrobić nam niespodziankę i ujawnił, że Spider-Man doczeka się pewnej niespodzianki związanej z ekipą Reeda Richardsa.

Detali jeszcze nie ujawniono, co podsyciło falę spekulacji. Większy dodatek z gościnnym występem? Niektórzy spodziewają się bardziej przyziemnego dodatku w postaci kolejnych kostiumów Spider-Mana z komiksowych przygód Fantastycznej 4. Mówi się o The Bombastic Bagman czy Fantastic Spider-Man.

Jak wy to widzicie?

Tagi: fantastyczna czwórka Insomniac Games marvel: contest of champions Sony Computer Entertainment Spider-Man (2018)

Nie przegap