Assassin's Creed: Odyssey otrzyma w styczniu płatną i darmową zawartość. Twórcy pokazują nowości

News
4280V
Assassin's Creed: Odyssey otrzyma w styczniu płatną i darmową zawartość. Twórcy pokazują nowości
Wojciech Gruszczyk | 08.01.2019, 20:04

Francuzi zapowiedzieli kolejny miesiąc przepełniony atrakcjami w Assassin's Creed: Odyssey. Twórcy przygotowali płatną oraz bezpłatną zawartość, która trafi do zainteresowanych w przeciągu następnych tygodni. Gracze zapoznają się z drugim fragmentem nowej historii.

W 2019 roku nie otrzymamy nowej odsłony serii Assassin's Creed, jednak gracze mogą szykować się na kolejne atrakcje w Grecji. Ubisoft zamierza stale rozwijać grę i już 15 stycznia otrzymamy dostęp do drugiego epizodu fabularnej historii „Dziedzictwa Pierwszego Ostrza”.

Assassin's Creed: Adder to podobno ostatnia odsłona antycznej trylogii. Premiera w 2020 roku

Twórcy podkreślają, że jest to bezpośrednia kontynuacja wydarzeń z pierwszego odcinka, więc w tym wypadku na początku gracze muszą ukończyć ubiegłoroczną historię (z DLC), a dopiero później otrzymają możliwość poznania nowych wydarzeń – główny bohater musi również posiadać przynajmniej 28 poziom doświadczenia.

W przypadku darmowych rozszerzeń zapoznamy się z „Zapomnianymi greckimi mitami” - naszym zadaniem będzie wyszkolenie kobiet, które będą zmuszone do obrony swoich dzieci pod nieobecność mężów, a w drugiej misji spotkamy „najbardziej skandalicznego poetę z Grecji”.

Autorzy pozwolą nam również zmierzyć się z legendarnymi Cyklopami – zwycięstwo w tym pojedynku będzie nagrodzone młotem Hefajstosa. To starcie to typowy end-game, więc zainteresowani muszą posiadać przynajmniej 50 lvl.

Ubisoft pozwoli również ustawić skalowanie wrogów, ponieważ jest to jedna z najbardziej oczekiwanych funkcji. Od 10 stycznia w specjalnym menu dostosujemy rozgrywkę do własnych preferencji i w rezultacie bez najmniejszego problemu zmniejszymy poziom trudności.

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych