Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2018 15:34
Assassin's Creed: Adder to podobno ostatnia odsłona antycznej trylogii. Premiera w 2020 roku
13740V

Assassin's Creed: Adder to podobno ostatnia odsłona antycznej trylogii. Premiera w 2020 roku

Ubisoft ma pracować nad kolejną odsłoną antycznej serii w uniwersum Assassin's Creed. Produkcja z 2020 roku będzie kontynuować znane wątki i zaprowadzi graczy do Włoch.

Nie jest to oficjalna wiadomość, jednak w poprzednich latach wszystkie części serii Assassin's Creed borykały się z licznymi przeciekami, więc zdecydowałem się wspomnieć o tej ciekawostce.

Monster Hunter World nawiązuje współpracę z Assassin's Creed: Origins

Assassin's Creed: Adder (może to być kodowa nazwa) jest podobno zwieńczeniem antycznej trylogii zapoczątkowanej w 2017 roku. Gra została umiejscowiona po ostatnim rozszerzeniu do Assassin’s Creed Origins i zaprowadzi graczy do Włoch – podczas rozgrywki mamy zwiedzić nie tylko Rzym.

Główną bohaterką została podobno Aya, ale Bayek będzie służył jako pomocnik i wykorzystamy go w niektórych misjach. Deweloperzy mają sięgnąć po system Bractwa znany z między innymi Assassin's Creed Brotherhood, a produkcja to wspólny projekt Ubisoft Montreal i Ubisoft Quebec. Nad grą czuwa Melissa MacCoubrey, która wróciła do pracy we francuskiej korporacji, a wcześniej przygotowała historię z Assassin's Creed Odyssey i Assassin's Creed IV: Black Flag - Freedom Cry.

Premiera nowej odsłony ma odbyć się w 2020 roku – jak wiadomo w następnych 12 miesiącach nie otrzymamy kolejnej przygody z serii Assassin's Creed, ponieważ Ubisoft zapowiedział kolejną przerwę w serii.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/rumor-next-assassins-creed-named-adder-origins-sequel.90414/

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed: Adder

Nie przegap