Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 30.12.2018 18:25
Persona 5. Mnóstwo atrakcji dla fanów uniwersum. Zapowiedziano edycję kompletną, film animowany i koncert
1258V

Persona 5. Mnóstwo atrakcji dla fanów uniwersum. Zapowiedziano edycję kompletną, film animowany i koncert

Persona 5 to jedna z najlepszych gier 2016 roku, która już wkrótce może się doczekać wersji kompletnej. Do Sieci trafił materiał, który potwierdza ostatnie doniesienia.

O Personie 5 R, która miałaby być kompletną edycją gry na Nintendo Switch po raz pierwszy usłyszeliśmy na początku grudnia. Wygląda na to, że coś jest na rzeczy.

Persona 5 ma ukazać się także na Nintendo Switch

Niedawno na kanale producenta gry - Atlusstube pojawił się krótki teaser potwierdzający istnienie Persony 5 R, która ma trafić na Nintendo Switch. Jednakże logo PlayStation zawarte na początku filmu sugeruje, że posiadacze konsoli Sony otrzymają jeszcze jedną po Persona 5 Ultimate Edition wersję gry. 

Szczegółowe informacji na temat P5R mamy otrzymać w marcu przyszłego roku

W marcu ukaże się także film animowany Persona 5 the Animation: Stars and Ours, który przedstawi nam ostateczną bitwę z Phantom Thieves

Z kolei dla fanów soundtracku Persony 24-25 kwietnia zostanie zorganizowany koncert w Tokio Persona Super Live P-Sound Street 2019: Welcome to No. Q Theater!
poświęcony tej muzyce.  Sprzedaż biletów ruszy 13 stycznia i potrwa do 16 stycznia. Ceny wahają się od 8800 do 32 400 jenów.

 

Tagi: