Battlefield 5. DICE zmienia zdanie i wycofuje ostatnie zmiany

Gry
4248V
Battlefield 5. DICE zmienia zdanie i wycofuje ostatnie zmiany
Grzegorz Cyga | 17.12.2018, 22:30

Ostatnie zmiany w Battlefieldzie 5 wzbudziły spore kontrowersje, jednakże pod naporem fanów DICE zdecydowało, że pójdą one w zapomnienie.

Battlefield 5 pod względem marketingowym jest klapą, co odzwierciedlają wyniki sprzedaży, a z uwagi na zbliżające się święta Bożego Narodzenia, Szwedzi chcieli nieco ułatwić zabawę nowym osobom. Niestety nie wszystkim się to spodobało.

Dalsza część tekstu pod wideo

Battlefield 5. DICE tłumaczy się z wprowadzonych zmian

Wydłużenie czasu potrzebnego do zabicia przeciwnika mocno podzieliło społeczność nowego Battlefielda, a rozłam ten podkreślił tylko nowy tryb Podboju Absolutnego, który był po prostu wariantem rozgrywki z dawnymi ustawieniami. DICE obiecało, że jeszcze w tym tygodniu pozostałe tryby doczekają się takiej modyfikacji, lecz niezadowolenie fanów nie mijało.

Dlatego dziś deweloperzy ogłosili, że całkowicie wycofują wprowadzone zmiany, co oznacza, że specjalne playlisty typu "Core", czyli takie dla bardziej doświadczonych graczy, nie zostaną wprowadzone. Już 18 grudnia o godzinie 13:00 Battlefield 5 zostanie przywrócony do pierwotnych ustawień. Aktualizacja nie będzie wymagała pobierania nowych plików.

Źródło: https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a729tq/battlefield_v_letter_to_the_community_ttk_changes/

Komentarze (74)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper