Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 15.12.2018 20:10
Battlefield 5. DICE tłumaczy się z wprowadzonych zmian
4856V

Battlefield 5. DICE tłumaczy się z wprowadzonych zmian

Od samego początku Battlefield 5 nie ma lekko. Pierwotnie słychać było głosy, że TTD w grze jest za krótki. Natomiast teraz gracze narzekają, że jest za długi.

Niedawno do Battlefielda 5 trafiła aktualizacja, która wpłynęła na czas, jaki potrzeba na zabicie przeciwnika. Miało być dobrze, a jest jeszcze gorzej - gracze nie są zadowoleni.

Battlefield 5 w promocji również w Polsce. Shooter DICE walczy o zainteresowanie

Nie dość, że DICE pracowało nad modyfikacjami po cichu to jeszcze zmiany, które trafiły do Battlefielda 5 nie tylko wydłużyły czas TTK, ale wpłynęły na balans broni. Dla tych graczy, którym podobał się stary system dodano tryb Podboju Absolutnego, ale to za mało.

Dlatego gracze głośno dają do zrozumienia, że nie są zadowoleni z tego co wprowadziło DICE 12 grudnia, co spotkało się z szybką reakcją ze strony studia:

Głównym powodem, dla którego wydłużyliśmy TTK był zaobserwowany fakt, iż w starciu ze stałymi fanami nowi gracze mają problem i chcieliśmy sprawdzić, czy uda nam się to poprawić tak, aby więcej graczy mogło się dobrze bawić podczas Świąt.

DICE zdaje sobie sprawę także z tego, że jeden Podbój Absolutny nie uspokoi rozgniewanych konsumentów, dlatego w nadchodzącym tygodniu każdy z obecnie dostępnych trybów otrzyma wersję Absolutną, aby każdy mógł podjąć decyzję czy woli grać na starych czy nowych ustawieniach.

 

Tagi: Battlefield V DICE Electronic Arts fani patch pc playstation 4 xbox one