Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2018 21:10
RAGE 2 pozwoli na efektowne zabijanie przeciwników. Gameplay pokazuje wszystkie specjalne moce
1467V

RAGE 2 pozwoli na efektowne zabijanie przeciwników. Gameplay pokazuje wszystkie specjalne moce

id Software oraz Avalanche Studios szykują wielki otwarty świat, ogromne gnaty oraz super moce. Główny bohater RAGE 2 będzie z gracją ubijał wszystkich przeciwników i najlepszym potwierdzeniem tych słów jest najnowszy gameplay.

14 maja odbędzie się premiera RAGE 2. Tytuł zmierza na PlayStation 4, Xboksy One oraz komputery osobiste i każdy kolejny materiał pozwala przygotowywać się na barwny shooter w postapokaliptycznym świecie.

RAGE 2 na The Game Awards. Data premiery i wybuchowy zwiastun

RAGE 2 potrafi szczerze zaskoczyć przyjętą koncepcją. Deweloperzy postanowili wrzucić głównego bohatera w okolice przypominające świat Mad Maxa, ale jednocześnie całość została ubarwiona kolorami.

Twórcy zaoferują graczom nie tylko wielkie gnaty. Główny bohater może korzystać z różnorodnych umiejętności, które pozwolą mu w widowiskowy sposób eliminować przeciwników. Dla przykładu bez problemu stworzymy kulę grawitacyjną, od której się odbijemy, a następnie w efektowny sposób uderzymy w ziemię. Innym razem zablokujemy ataki za pomocą bariery, ale zarazem wyrzucimy przeciwnika w przepaść za pomocą potężnej łapy.

Koncepcja w tej sytuacji przypomina nie tylko DOOM-a i Mad Maxa, ale można tutaj znaleźć odrobinę Bulletstorma – od dawna czekamy na powrót tej przyjemnej marki od People Can Fly, więc pewnie niektórzy gracze chętnie zabawią się z przeciwnikami w RAGE 2.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda gameplay id Software / Avalanche Studios Rage 2

Nie przegap