Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2018 19:18
Daredevil może trafić do filmów z Marvel Cinematic Universe
2418V

Daredevil może trafić do filmów z Marvel Cinematic Universe

Netflix zrezygnował z rozwijania kolejnych przygód Matta Murdocka, ale „Daredevil” cieszył się sporą popularnością. Sytuację może wykorzystać Disney, jednak nie możemy liczyć na szybki powrót znanego bohatera.

Netflix otrzymał możliwość rozwijania seriali prezentujących bohaterów z Marvela, jednak powstanie Disney+ sporo zmieniło. Platforma systematycznie rezygnuje z kolejnych historii, ale możemy mieć nadzieję, że między innymi Daredevil powróci.

Daredevil jednym z najpopularniejszych seriali na Netflix. Platforma nie dogadała się z Marvelem?

W ostatnich dniach pojawiła się plotka, według której Netflix zagwarantował sobie nietypową klauzulę – jeśli jeden z seriali Marvel Cinematic Universe zostanie skasowany, to bohaterowie nie mogą pojawić się w nowych produkcjach przez następne dwa lata. Brzmi abstrakcyjnie? Niby tak, ale sytuację potwierdziła Amy Rutberg, czyli Marci Stahl z „Daredevila”.

W Sieci pojawiają się nawet głosy, według których Iron Fist, Luke Cage oraz Daredevil mają otrzymać swoją nową szansę. Nie możemy oczywiście liczyć na szybkie produkcje na Disney+, jednak Matt Murdock może okazać się ważnym bohaterem dla kolejnej fazy Marvel Cinematic Universe.

Marvel czeka wielkie przetasowanie bohaterów związane z pojedynkiem z Thanosem, więc choć aktualnie Daredevil nie może zasilić zestawu bohaterów, to jednak w przyszłości może okazać się jedną z gwiazd... Takie przynajmniej głosy pojawiają się wśród przecieków.

Jak sądzicie – Daredevil zasługuje na kolejną szansę na dużym ekranie?

Źródło: https://www.cbr.com/daredevil-should-join-the-mcu-phase-four/

Tagi: daredevil marvel Marvel Cinematic Universe

Nie przegap