SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2018 19:15
LEGO Hobbit za darmo. Pobierajcie wielką przygodę
3757V

LEGO The Hobbit za darmo. Pobierajcie wielką przygodę

Nie możemy dzisiaj narzekać na brak dobrych ofert. Humble Store zaprasza graczy na pobranie darmowego LEGO The Hobbit. Tytuł jest dostępny w ramach najnowszej promocji, w której wylądowało wiele znanych produkcji.

Już po godzinie 15:00 przedstawiłem na portalu pierwszą promocję, dzięki której zainteresowani zgarnęli Full Throttle Remastered. To jednak nie koniec przyjemności, bo właśnie możecie pobrać kolejną grę totalnie za darmo.

Full Throttle Remastered za darmo. Kolejne gry do zgarnięcia i 1900+ tytułów w promocji

LEGO The Hobbit jest dostępne na Humble Bundle za darmo. Wystarczy wskoczyć na witrynę, zalogować się, kliknąć „GET THE GAME”, a po chwili na e-mail otrzymacie klucz, który musicie zrealizować do 20 grudnia. Tytuł następnie pobierzecie ze Steam.

Czy warto? LEGO The Hobbit nie jest najmocniejszym tytułem z całego uniwersum LEGO gier (średnia na poziomie 68%), jednak sympatycy Władcy Pierścieni powinni sprawdzić projekt Traveller's Tales.

W Humble Store znajdziecie teraz mnóstwo promocji – są to standardowe, świąteczne oferty, które mogą zainteresować niektórych graczy. Wszystkie szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Twitter

Tagi: LEGO The Hobbit Traveller's Tales Warner Bros. Interactive