Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2018 14:31
Red Dead Redemption Remastered to kwestia czasu? Glitch w Red Dead Redemption 2 zapowiada coś dużego
4112V

Red Dead Redemption Remastered to kwestia czasu? Glitch w Red Dead Redemption 2 zapowiada coś dużego

Od premiery Red Dead Redemption 2 pojawiają się plotki, według których Rockstar pracuje nad pełnym odświeżeniem Red Dead Redemption. Najnowszy glitch z RDR 2 pozwala przypuszczać, że prace nad nową wersją znanej historii znajdują się w zaawansowanej fazie.

Jak wiadomo w Red Dead Redemption 2 znalazł się teren z Red Dead Redemption, który jednak nie został przez deweloperów odpowiednio wykorzystany. Mimo to autorzy spędzili sporo czasu na odpicowaniu lokacji, więc już wcześniej mogliśmy przypuszczać, że prace nad nową wersją RDR trwają.

Red Dead Redemption 2 na Nintendo Switch? Prezes Nintendo tłumaczy brak gry na konsoli

TA WIADOMOŚĆ ZAWIERA WAŻNY SZCZEGÓŁ DOTYCZĄCY FABUŁY RED DEAD REDEMPTION 2 – JEŚLI NIE UKOŃCZYŁEŚ GRY, NIE CZYTAJ DALEJ!

W Red Dead Redemption 2 pojawia się epilog, w którym gracze wcielają się w Johna Marstona, bohatera Red Dead Redemption. Kilku graczy natrafiło na dziwny błąd, podczas którego protagonista przemawia podczas pozdrowień głosem swojego syna Jacka Marstona – w wersji dorosłej!

Jack występuje oczywiście w Red Dead Redemption 2, ale wyłącznie jako dziecko. Zainteresowani mają okazję wcielić się w tę postać w epilogu Red Dead Redemption – i dopiero w tym momencie wskakujemy w buty dojrzałego Jacka.

Dlaczego w tej sytuacji głos, który powinien pojawić się wyłącznie w Red Dead Redemption, wylądował w kodzie Red Dead Redemption 2? Opcji jest tak naprawdę kilka – fabularne DLC do RDR 2, dodatek z fabułą RDR, istotna postać z Red Dead Online lub pełny powrót Red Dead Redemption.

Warto na pewno wspomnieć, że według jednej z plotek Red Dead Redemption 2 ma trafić na komputery osobiste i Rockstar chce zaoferować klientom pełne odświeżenie Red Dead Redemption – jak wiadomo ta historia nigdy nie trafiła na PC.

Źródło: https://gamingbolt.com/red-dead-redemption-2-glitch-possibly-hinting-at-red-dead-redemption-1-remaster

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two