Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2018 17:06
Fortnite z Infinity Blade. Gameplay pokazuje rozgrywkę z ogromnym mieczem, a znana marka ląduje w koszu
1214V

Fortnite z Infinity Blade. Gameplay pokazuje rozgrywkę z ogromnym mieczem, a znana marka ląduje w koszu

Epic Games stale rozwija Fortnite. Twórcy postanowili wrzucić do gry Infinity Blade i szczęśliwi znalazcy mogą eliminować przeciwników za pomocą sporego miecza. Zobaczcie gameplay.

Epic Games ma ogromne plany na rozwój Fortnite. Deweloperzy na każdym kroku zaskakują pomysłami oraz rozwiązaniami, więc mogliśmy się spodziewać, że w pewnym momencie zespół sięgnie po miecze.

Fortnite powodem problemów gwiazdy Arsenalu? Piłkarz cierpi na bóle

Na dobry początek postawiono na Infinity Blade. Nie jest to przypadek, ponieważ Epic Games zdecydowało się zrezygnować z wspierania swojej marki zatytułowanej właśnie „Infinity Blade” - gry dzisiaj zniknęły z App Store.

Możemy śmiało powiedzieć, że Infinity Blade to kolejna ofiara Fortnite. Epic Games nie zamierza skupiać się na mniejszych projektach, ponieważ to produkcja z gatunku Battle Royale osiąga fantastyczne wyniki.

Jak działa Infinity Blade w Fortnite? Gracz może korzystać ze specjalnych skoków, niszczyć za pomocą broni nawet domy, a oręż w łapach wprawionego zawodnika będzie prawdziwą śmiercionośną zabawką. Poniższy gameplay jest tego najlepszym dowodem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: epic games Fortnite Gearbox Software